Ja sa paguajnë miliarderët për pastrimin e shtëpisë, kryeson Drake me 175 mijë euro

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:57 20-09-2020 Ja sa paguajnë miliarderët për pastrimin e shtëpisë, kryeson Drake me 175 mijë euro

Reperi Drake kryeson listën e njerëzve të pasur, për shumën marramendëse që paguan, për të patur shtëpinë e pastër.

Vila 4,600 metra katror e 33-vjeçarit renditet e para në listën e personave të pasur, për nga shpenzimet e pastrimit. Reperi paguan rreth 3,200 euro në javë ose 175 mijë euro në vit për pastrimin.

Në vend të dytë renditet vila në Bel Air e Beyonce, e cila paguan rreth 100 mijë euro për pastrim.

sdfwegwe4g3eghd.jpg

grer454e5rhdfgh.jpg

sdfweg3eg3eghh.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012227058410645
array(1) { ["section"]=> string(89) "ja-sa-paguajne-miliarderet-per-pastrimin-e-shtepise-kryeson-drake-me-175-mije-euro-221051" }