Ja se çfarë bën një tifozë i Realit vetëm për të takuar Ronaldon (Foto)

Publikuar tek: sport, më 14:04 07-09-2015 Ja se çfarë bën një tifozë i Realit vetëm për të takuar Ronaldon (Foto)

E gjithë vëmendja e mediave shqiptare dhe tifozëve është foksuar mbi yllin e Portugalisë, Cristiano Ronaldo. Të shumtë ishin fansat që dolë në aeroportin “Nënë Tereza” dhe në ambientet e stadiumit “Qemal Stafa” me qëllimin e vetëm për të bërë një foto me Ronaldon.

Megjithatë, një tifoz ka gjetur një mënyrë të veçantë për të takuar idhullin e tij. Erges Liçi, pronotoi një dhomë në hotelin “Sheraton” ku po qendron skuadra portugeze, për të arritur në këtë mënyrë të takoj lojtarin që e sheh çdo javë nëpërmjet televizorit.

Dhe kjo zgjedhje e tifozit shqiptar ka rezultuar e suksesshme. Ergesi ka arritur të bëj disa foto me Ronaldon, ndonëse siç pohon ai ekipi i sigurisë që shoqëronte lojtarin e Real Madridit e ka penguar disa herë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029372930526733
array(1) { ["section"]=> string(75) "ja-se-cfare-ben-nje-tifoze-i-realit-vetem-per-te-takuar-ronaldon-foto-20176" }