Ja si dalin tani në plazh, filluan shfaqjet e çuditshme pa hyrë mirë vera (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:52 27-05-2019 Ja si dalin tani në plazh, filluan shfaqjet e çuditshme pa hyrë mirë vera (FOTOT)

Momentin për të shijuar plazhin kanë shryftëzuar shumë njerëz në Greqi, Itali, Spanjë dhe në Amerikë por disa kanë tërhequr vëmendjen nga rrobat e plazhit.

Shumë burra janë fotografuar me brekë femrash, mbathje plazhi të cilat lidhen në qafë si dhe me brekë plazhi në formë qese. Me siguri që vera është e gjatë dhe në plazh do të shikojmë shumë rrobabanjo të çuditshme por tani për tani newsbomb.al ju sjell fotografitë më të fundit që kanë thyer internetin...

 

61586107_411727679682043_3662739936706035712_n.jpg61438792_460492998053542_1940268728851628032_n.png61621388_445674892849577_5917273170657673216_n.png61122856_492699018136107_7335007438019493888_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25152516365051
array(1) { ["section"]=> string(85) "ja-si-dalin-tani-ne-plazh-filluan-shfaqjet-e-cuditshme-pa-hyre-mire-vera-fotot-165885" }