Ja si dhe ku e pritën Vitin e Ri VIP-at shqiptarë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:54 01-01-2017 Ja si dhe ku e pritën Vitin e Ri VIP-at shqiptarë (FOTOT)

Këto janë disa nga VIP-at shqiptarë të cilët me anë të postimeve të tyre në rrjetet sociale kanë treguar se ku dhe në çmënyr kanë pritur ardhjen e vitit të ri.

Shumë këngëtarë kanë qenë nëpër koncerte, disa prej tyre kanë kaluar  e mitë dhe disa figura të tjera  pranë familjes. Më poshtë janë fotot e disa prej tyreve si dhe urimet:

flori_muma_2017.pnganxhela_2017_copy.pngeli_fara_2017.pngdua_lipa.pngdreshaj_2017_copy.pngbes_kallaku.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019374132156372
array(1) { ["section"]=> string(61) "ja-si-dhe-ku-e-priten-vitin-e-ri-vip-at-shqiptare-fotot-64350" }