Ja si dukej Olta Gixhari vite më parë, kur askush nuk e njihte (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:58 08-01-2017 Ja si dukej Olta Gixhari vite më parë, kur askush nuk e njihte (Foto)

Sot mund ta njihni menjëherë nëse pasi është një prej personazheve më të përfolur të showbizit shqiptar, por a do e njihnit në këtë foto?

 

Aktorja Olta Gixhari ka publikuar një foto të rrallë, në Instagramin e saj, të realizuar plot 12 vjet më parë.

“Unë në vitin 2005, kur askush nuk më njihte dhe kur baluket nuk ishin kaq shumë në modë sa sot”, shkruan Olta Gixhari në foton që ka marrë dhjetëra komente dhe pëlqime.

SdfSERT4wg43.jpg

sdrgthzrjtasfgj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024373054504395
array(1) { ["section"]=> string(72) "ja-si-dukej-olta-gixhari-vite-me-pare-kur-askush-nuk-e-njihte-foto-64960" }