Ja si duken aktorët e “Titanik” pas 18 vjetësh (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 02-10-2016 Ja si duken aktorët e “Titanik” pas 18 vjetësh (Foto)

“Titanik” është ndër filmat që vazhdon të ngjallë emocion..

Kanë kaluar 18 vite nga transmetimi i tij dhe janë të shumtë njerëzit që e kanë parë.

Por edhe pas 18 vitesh, akoma mund ta shikoni këtë film si herën e parë.

Por, nëpërmjetë fotove mund të shikoni se sa kanë ndryshuar aktorët e njërit prej filmave më të famshëm në historinë e kinematografisë.

 titanik1.jpgtitanik2.jpgtitanik3.jpgtitanik4.jpgtitanik5.jpgtitanik6.jpgtitanik7.jpgtitanik8.jpgtitanik9.jpgtitanik10.jpgtitanik11.jpgtitanik12.jpgtitanik13.jpgtitanik.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021114826202393
array(1) { ["section"]=> string(55) "ja-si-duken-aktoret-e-titanik-pas-18-vjetesh-foto-54844" }