Ja si duket fleta e votimit për konkurentët e “Këngës Magjike”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:29 09-12-2016 Ja si duket fleta e votimit për konkurentët e “Këngës Magjike”

Këngëtarët kanë nisur votimin për të preferuarin e tyre disa orë më parë, mirëpo Alban Ramosaj njëri nga konkurentët nuk ka nguruar t’i bëjë një foto fletës dhe ta ndajë me të gjithë miqtë e tij.

Në fakt në foto nuk duket përzgjedhja e tij pasi është akoma pa plotësuar. Të gjithë artistët kanë patur mundësinë të votojnë 25 këngëtarë, 22 këngëtarët e parë i votojnë me pikët prej 1-22, vendit të tretë duhet t’i jepnin 24 pikë, vendit të dytë 26 pikë, ndërsa vendit të parë 30 pikë.

fd6a0db3a6750dcf8f7daca1042e1bd6_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019115924835205
array(1) { ["section"]=> string(66) "ja-si-duket-fleta-e-votimit-per-konkurentet-e-kenges-magjike-62167" }