Ja si duket me bikini aktorja e filmit “ Fifty Shades of Grey” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:40 25-01-2017 Ja si duket me bikini aktorja e filmit “ Fifty Shades of Grey” (FOTOT)

Aktorja e njohur e filmit “Fifty Shades of Grey”, Dakota Johnson,  që bëri bujë në të gjithë botën duket e mrekullueshme me bikini.

Ajo është fotografuar me bikini ngjyrë të verdhë, teksa shijon ditët nën rrezet e diellit. Aktorja duket e mrekullueshme dhe tepër “sexy” me bikini.zdsfszdvf.jpgeqrasgasfewa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030601024627686
array(1) { ["section"]=> string(71) "ja-si-duket-me-bikini-aktorja-e-filmit-fifty-shades-of-grey-fotot-66656" }