Ja si duket një ftesë zyrtare për ceremoninë e inagurimit të Donald Trump, e publikon një person i rëndësishëm

Publikuar tek: bota, më 16:56 18-01-2017 Ja si duket një ftesë zyrtare për ceremoninë e inagurimit të Donald Trump, e publikon një person i rëndësishëm FTESA ZYRTARE PER INAGURIMIN E PRESIDENTIT TE SHBA

Më 20 janar, në Uashington, Donald Trump dhe Mike Pence do të bëjnë betimin si president dhe zv/president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por si duket një ftesë zyrtare e kësaj ceremonie? Këtë na e tregon vet vajza e Donald Trump, Ivanka Trump, e cila ka publikuar ftesën e mbërritur për inagurimin e babait të saj.

Sigurisht që Ivanka bën pjesë te të privilegjuarit e kësaj ceremonie dhe ndoshta ekziston një ndarje tjetër edhe te përgatitja e ftesave, megjithatë ky është një shembull për debatin e krijuar së fundmi në Shqipëri. 

Screenshot_17.png

15977988_10155023174177682_2991562611385552154_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035483837127686
array(1) { ["section"]=> string(115) "ja-si-duket-nje-ftese-zyrtare-per-ceremonine-e-inagurimit-te-donald-trump-e-publikon-nje-person-i-rendesishem-65914" }