Ja si duket sot foshnja e famshme në albumin e Nirvana (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:14 24-09-2016 Ja si duket sot foshnja e famshme në albumin e Nirvana (Foto)

Është një nga kopertinat më ikonike dhe i përket albumit legjendar “Nevermind” të Nirvana.

Sot, foshnja që noton në pishinë duke ndjekur dollarin, ka mbushur plot 25 vite. Spencer Elden tashmë me flokë të gjata dhe shumë tatuazhe në trup ka realizuar nëj foto me albumin, për të cilin thotë se edhe pse 25 vite kanë kaluar, mbetet legjendar.

Scrsdf3f3wrf5h5hhdffdfdfshot_1.jpg

Scresdgsrfg4tf4ghhhhhot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075898170471191
array(1) { ["section"]=> string(65) "ja-si-duket-sot-foshnja-e-famshme-ne-albumin-e-nirvana-foto-54019" }