Ja si duket stadiumi i Flamurtarit në mbrëmje, fasada i ngjan “Allianz Arena-s” (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:59 10-12-2016

Stadiumi i Flamurtarit ka një veçanti, pasi që në ndërtimin e tij është menduar të ideohet diçka e veçantë dhe kështu ka ndodhur.

Në mbrëmje, stadiumi i Flamurtarit ndyshon ngjyrat e fasadës së tij, duke i ngjarë “Allianz Arena-s” së Mynihut.

Sapo bie mbrëmja, ngjyrat e fasadës ndryshojnë thuajse çdo 2-3 sekoda, duke e bërë të veçantë atë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019984006881714
array(1) { ["section"]=> string(88) "ja-si-duket-stadiumi-i-flamurtarit-ne-mbremje-fasada-i-ngjan-allianz-arena-s-video-62269" }