Ja si duket Tuna vetëm pak kohë para lindjes, këngëtarja publikon foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:18 20-02-2017 Ja si duket Tuna vetëm pak kohë para lindjes, këngëtarja publikon foto

Këngëtarja e njohur shqiptare Tuna ka mbajtur vazhdimisht larg rrjetëve sociale jetën e saj private duke i berë kështu të gjithë kuriozë se ç’ndodh me të.

Por, pas daljes së lajmit për shtatzëninë, Tuna nuk ka nguruar të publikojë foto dhe të tregojë barkun.

Tashmë këngëtarja është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe sot ka publikuar për fansat e saj një foto ku shfaqet përkrah partnerit dhe me miqtë e tyre. 

tuna.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02656888961792
array(1) { ["section"]=> string(75) "ja-si-duket-tuna-vetem-pak-kohe-para-lindjes-kengetarja-publikon-foto-69327" }