Ja si duket vjehrra e ardhshme e Marina Vjollcës, shihni sa ngjajnë (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:50 24-10-2016 Ja si duket vjehrra e ardhshme e Marina Vjollcës, shihni sa ngjajnë (Fotot)

Lidhja e Marina Vjollcës me Getoar Selimin prej kohësh është bërë publike dhe çifti duket tejet i lumtur.

Marina publikon shumë shpesh fotografi të familjes, por Getoari është më i rezervuar për sa i përket familjes.

Por së fundmi në rrjetet sociale është publikuar fotoja e nënës së Getit, e cila me shumë gjasa do të jetë edhe vjehrra e bukuroshes shqiptare, shkruan Telegraf.

Por si e vjerra dhe nusja e mbajnë shumë veten. Të dyja janë bjonde dhe shumë të qeshura. 

images-4.jpg

 

marina_2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027228832244873
array(1) { ["section"]=> string(78) "ja-si-duket-vjehrra-e-ardhshme-e-marina-vjollces-shihni-sa-ngjajne-fotot-57267" }