Ja si e "dredh" Armina 8 vjeçe (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:16 15-07-2016 Ja si e

Armina Mevlani ka postuar një video kur ka qenë vetëm 8 vjeçe.  Që e vogël ajo duket vajzë e talentuar dhe shumë energjike. Ajo kërcen me shumë pasion si të jetë ajo qendra e vëmendjes së gjithçkaje. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.083301067352295
array(1) { ["section"]=> string(40) "ja-si-e-dredh-armina-8-vjece-video-46746" }