Ja si e feston Enca “Shën Valentinin”, publikon foton provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 14-02-2017 Ja si e feston Enca “Shën Valentinin”, publikon foton provokuese

Enca Haxhia, në ditën e Shën Valentinit ka pozuar me recipeta të kuq dhe një kallam sheqeri në dorë me të cilat ngjan shumë provokuese.

Enca ka lënë menjëanë inatet me Noizyn dhe po shijon ditën e saj të veçantë, por se cili është parneri i saj nuk dihet.

 

 ENCA.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0038537979125977
array(1) { ["section"]=> string(67) "ja-si-e-feston-enca-shen-valentinin-publikon-foton-provokuese-68696" }