Ja si e kalon pasditen çifti Kokëdhima. Deputeti lajmëron javë të ngarkuar politikisht

Publikuar tek: politike, më 18:30 20-09-2015 Ja si e kalon pasditen çifti Kokëdhima. Deputeti lajmëron javë të ngarkuar politikisht

Një lojë shahu është zgjedhja e deputetit të PS-së, Koço Kokëdhima dhe bashkëshortes së tij në këtë pasdite në qytetin e Vlorës.

Deputeti socialist ka paralajmëruar në facebook se java e ardhshme do të jetë e ngarkuar me angazhime të shumta politike.

“Një pasdite e qetë në Vlorën e bukur me zonjën time. Java në vijim do të jetë e ngarkuar për mua me angazhime të shumta politike. Ju uroj edhe juve një mbrëmje të gëzuar”, shkruan Kokëdhima në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088670253753662
array(1) { ["section"]=> string(91) "ja-si-e-kalon-pasditen-cifti-kokedhima-deputeti-lajmeron-jave-te-ngarkuar-politikisht-21264" }