Ja si e kaluan Krishtlindjen motrat Vjollca (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:04 25-12-2015 Ja si e kaluan Krishtlindjen motrat Vjollca (FOTO)

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana kanë kaluar një festë të qetë Krishtlindje. Së bashku ato kanë menduar t’I bëjnë një surprizë nënës së tyre, duke dalë në një darkë me të.

Të trija shumë të bukura, ulur rreth tryezës, duke festuar me verë e gatime të shijshme.

motratvjollcakrishtlindjeok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15810203552246
array(1) { ["section"]=> string(54) "ja-si-e-kaluan-krishtlindjen-motrat-vjollca-foto-28530" }