Ja si e kanë komentuar emisionet greke sallën plot në koncertin e Noti Sfakianakit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:46 25-05-2018 Ja si e kanë komentuar emisionet greke sallën plot në koncertin e Noti Sfakianakit

Notis Sfakianakis mbajti dje në mbrëmje koncertin e tij në Tiranë, ndërsa salla e Pallatit të Kongreseve ishte e mbushur plot, pavarësisht thirrjeve për bojkot ndaj tij.

Emisionet në greqi nuk e kanë kaluar pa komentuar këtë fakt. Megjithëse theksi dhe habia e tyre ka qenë te çmimi absurd i biletës.

Në një emision të televizionit “Ant1” bileta më e lirë raportohet pasaktësisht të ketë qenë 120 euro, ndërsa kishte bileta të lira deri në 50 mijë lekë të vjetra e madje shumë u dhanë falas.

Fqinjët nuk kanë lënë pa komentuar as të ftuarit në emisionin “Top Shoë”, në veçanti Fatma Haxhialiun e Ralf Gjonin që bënë thirrje për bojkot duke e quajtur Sfakianakis një racist, gomar dhe neo-nazist.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur: Arjan Çani zbulon një video-përgjim në emisionin e tij
Rovena Dilo bashkëjeton me balerinin? Çifti flet në 'Dancing With The Stars' »
Article Logic
Execution time: 0.012143850326538
array(1) { ["section"]=> string(89) "ja-si-e-kane-komentuar-emisionet-greke-sallen-plot-ne-koncertin-e-noti-sfakianakit-122104" }