Ja si e tregon Rita Ora dashurinë për Madonën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:09 16-05-2016 Ja si e tregon Rita Ora dashurinë për Madonën

Këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora shpeshherë ka treguar admirim ndaj divës së muzikës Madona.

Këtë herë ajo ka zgjedhur një tjerër mënyrë për ta treguar këtë.

Ylli 25-vjeçar ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi, ku shihet me një bluzë me imazhin e Madonës, ku shfaqet tejet provokuese dhe mbi bluzë shkruhet emri i saj me gërma kapitale.

“Gjithmonë do ta dua Madonën” shkruan Rita bashkangjitur me foton.

rita_ora__per_adonen.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13640713691711
array(1) { ["section"]=> string(51) "ja-si-e-tregon-rita-ora-dashurine-per-madonen-40596" }