Ja si e uron Elvana Florin për ditëlindje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:25 23-08-2015 Ja si e uron Elvana Florin për ditëlindje

Flori Mumajes mbush sot 33 vjeç dhe kolegia e tij Elvana Gjata e ka uruar atë nëpërmjet një postimi në instagram.

Elvana e konsideron Florin krenari shqiptare, ndërsa shprehet se këngëtari ka dhënë shpirtin dhe dashurinë e tij për vendin nëpërmjet muzikës.

“Kuqezi je ti! Vërtet ti! Duke dhënë shpirtin dhe dashurineë tënde,të gdhendur në muzikë, për vendin tend, për njerëzit e tu.. Gëzuar krenari Shqiptare”, shkruan Elvana, ndërsa poston këtë foto të Florit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17525815963745
array(1) { ["section"]=> string(47) "ja-si-e-uron-elvana-florin-per-ditelindje-19003" }