Ja si garojnë çiklistët shqiptarë (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 19:20 10-04-2016

Një video e filmuar me kamera amatore, tregon momentin kur disa çiklistë që besohet të jenë nga qytete të ndryshme shqiptare, janë kapur pas makinave për të eleminuar një malore të fortë.

Video është filmuar nga dy persona me motorrçikletë të cilët kanë hasur këtë skenë dhe mesa duket janë befasuar. Çiklistët shoqërohen nga një ambulancë, që është e gatshme t;u japë ndihmën nëse ata bien në tokë nga lodhja, por që mesa duket nuk do jetë e nevojshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021829128265381
array(1) { ["section"]=> string(45) "ja-si-garojne-ciklistet-shqiptare-video-37332" }