Ja si i shpëtoi ky 31-vjeçar policisë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 07:23 21-08-2016 Ja si i shpëtoi ky 31-vjeçar policisë (Foto)

Policia në SHBA arrestoi një “të moshuar” në shtëpinë e tij pas denoncimit të fqinjëve për zhurmë, por ajo që zbuluan më vonë i la pa fjalë.

Poshtë “fytyrës” së burrit të moshuar ishte një 31-vjeçar i shpallur në kërkim disa muja më parë për posedim të lëndëve narkotike.

Shaun Miller kishte që prej muajit prill që lëvizte i lirë, madje sipas policisë kishte kaluar disa herë edhe përpara komisariatit në Cape Cod të Massachusetts pa u vënë re falë maskës së tij thuajse perfekte. Policia tha se maskimi i kishte kushtuar Millerit plot 2 mijë dollarë.

poladnsuu6uy644shot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U lirua nga prangat dhe tentoi t’i vë zjarrin makinës së policisë, askush se priste atë që ndodhi më pas (Video)
Dasma kthehet në tragjedi pas sulmit me bombë që shkaktoi 30 të vdekur dhe 94 të plagosur në Turqi »
Article Logic
Execution time: 0.012598991394043
array(1) { ["section"]=> string(48) "ja-si-i-shpetoi-ky-31-vjecar-policise-foto-50384" }