Ja si ka qenë jeta e Ronaldos fëmijë, përpara se të bëhej i famshëm (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:35 07-11-2015

Sot është një nga futbollistët më të mirë në botë dhe pasuria e tij kap shifra marrëmëndese, por siç ka pohuar edhe ai vetë, jetë e tij si fëmijë nuk ka qenë aspak e lehtë.

Ka pak kohë që Cristiano Ronaldo ka publikuar filmin biografik ku ai tregon disa nga momentet më të rëndësishme që ka përjetuar. Në një pjesë të filmit, janë vendosur disa video kur Ronaldo ishte ende fëmijë dhe e vetmja pasuri që kishte, ishte talenti i tij.

Me kaçurela dhe duke pastruar oborrin, kështu shfaqet futbollisti i njohur, por pasi talenti i tij u bë i njohur për botën, jeta e tij mori tjetër drejtim. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082309246063232
array(1) { ["section"]=> string(78) "ja-si-ka-qene-jeta-e-ronaldos-femije-perpara-se-te-behej-i-famshem-video-24913" }