Ja si kanë ndryshuar ndër vite 7 personazhet publik shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 11:04 17-07-2015 Ja si kanë ndryshuar ndër vite 7 personazhet publik shqiptar Blendi Fevziu

Të gjithë ata që kanë lindur para vitit 1990 e kanë të paktën një fotografi bardh e zi. Më pas, me hapjen e kufijve, shumë patën mundësinë të kenë aparat fotografik me ngjyra, “foto-çasti”, apo edhe kamera për të kapur në kohë momentet e veçanta të jetës.

Këto fotografi tregojnë se si kanë qenë dhe si janë 7 personazhe publik shqiptar, e që hera-herës është e vështirë të gjesh tipare të ngjashme.

Ermal Mamaqi

Ardit Gjebrea

Alketa Vejsiu

Aurela Gaçe

Arbana Osmani

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentuan të ekzekutojnë burrin, gabimisht i qëllojnë të shoqen në Don Bosko. Rrezikuan foshnjen
Myftiu i Shkodrës ndërpret fjalën kur bien këmbanat (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011923789978027
array(1) { ["section"]=> string(66) "ja-si-kane-ndryshuar-nder-vite-7-personazhet-publik-shqiptar-16383" }