Ja si kanë ndryshuar ndër vite veshjet e yjeve të Hollywood (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 02-03-2017 Ja si kanë ndryshuar ndër vite veshjet e yjeve të Hollywood (Foto)

Kur shikojmë fotografitë e vjetra të yjeve të Hollywood padyshim na bien në sy veshjet e tyre dhe se si moda vazhdimisht evoluon.

Ajo ç’ka dukej bukur dhjetë vjetë më parë, jo domosdoshmërisht duket bukur edhe sot.

Teksa krahasojmë nëpërmjetë fotove veshjet e yjeve mund të themi se pjesa më e madhe e tyre duken edhe më të rinj tashmë se sa rreth 10 vite më parë.

 

bio14.jpgbio15.jpgbio1.jpgbio2.jpgbio3.jpgbio4.jpgbio5.jpgbio6.jpgbio7.jpgbio8.jpgbio9.jpgbio10.jpgbio11.jpgbio12.jpgbio13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16597986221313
array(1) { ["section"]=> string(70) "ja-si-kane-ndryshuar-nder-vite-veshjet-e-yjeve-te-hollywood-foto-70525" }