Ja si nisi festivali “Kënga Magjike 2015” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:52 03-12-2015

Ka nisur sot në mbrëmje nata e parë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”. Performanca e parë në skenën e Pallatit Koncerteve, i takoi fituesve të festivalit të vjetshëm, Aurela Gaçes dhe Young Zerka.

Këngëtarët kanë performuar live këngën “Pa Kontroll”, çka ka ndezur sallën dhe të pranishmit atje.

Në krah të moderatorit Ardit Gjebrea është  shfaqur edhe Almeda Abazi, vajza shqiptare aq shumë e njohur në Turqi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ia dolëm sonte?” Ardit Gjebrea komenton natën e parë të “Këngës Magjike”
Publikohet videoklipi i Gold AG, Greta dhe Eni Koçit (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011104106903076
array(1) { ["section"]=> string(51) "ja-si-nisi-festivali-kenga-magjike-2015-video-26904" }