Ja si po i shijon Eni Çobani ditët e fundit të pushimeve në Jug, s’do ta besoni... (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:59 23-08-2016 Ja si po i shijon Eni Çobani  ditët e fundit të pushimeve në Jug, s’do ta besoni... (Foto)

Juristja Eni Çobani ka ditë që ndodhet në bregdetin e jugut. Avokatja shumë e dashur për publikun shqiptar ka postuar një foto e veshur me bikini, por që mban sipër dhe një fustan të shkurtër transparent, dhe është me pamje nga deti.

 “Mëngjes i freskët jugor! Të dua vendi im dhe sa më shumë të duam aq me shumë duhet të ruajmë bukuritë e tua”-shkruan Eni.

Ditët e fundit të pushimeve po e bëjnë më nostalgjike Enin e cila flet me shumë dashur për vendin e saj.

Ndërsa një ditë më parë avokatja postoi disa foto me bikini ku duket tepër në formë. Gjatë ditëve me diell,Eni ka arritur të marr ngjyrën çokollatë duke u shndërruar në një zeshkane tepër të bukur. 

eni_cobani_eni.pngenidzxsxhahz.pngeni_cobani_eni_1243.png

eni_cobani_eni_1243_1234.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027137994766235
array(1) { ["section"]=> string(89) "ja-si-po-i-shijon-eni-cobani-ditet-e-fundit-te-pushimeve-ne-jug-s-do-ta-besoni-foto-50576" }