Ja si reagoi Majko në momentin kur Berisha bëri thirrje për armatimin e qytetarëve (Video)

Publikuar tek: politike, më 21:58 21-04-2016 Ja si reagoi Majko në momentin kur Berisha bëri thirrje për armatimin e qytetarëve (Video)

Deklarata e fortë e ish-kryeministrit Sali Berisha për armatimin e qytetarëve shqiptarë për të mbrojtur veten dhe pronën e tyre, ka shkaktuar ovacione në sallën e Parlamentit.

Ndërkohë që Berisha po fliste, deputeti socialist Pandeli Majko është kthyer nga ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka dhe në bisedë e sipër për atë çka thotë ish-kryeministri, Majko bën një gjest me dorë. Ndiqni videon:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nishani kundër Berishës: E papranueshme, nuk mund të armatosim shqiptarët
Berisha sulmon Zhejin dhe Stefanin: Papagaj të qeverisë »
Article Logic
Execution time: 0.0087599754333496
array(1) { ["section"]=> string(94) "ja-si-reagoi-majko-ne-momentin-kur-berisha-beri-thirrje-per-armatimin-e-qytetareve-video-38303" }