Ja si reagoi Rama pasi u qëllua me vezë nga studentët

Publikuar tek: politike, më 15:02 02-11-2015 Ja si reagoi Rama pasi u qëllua me vezë nga studentët

Ndërkohë që studentët të cilët hodhën vezë në drejtim të kryeministrit Rama u shoqëruan me dhunë në polici, ky i fundit duket se ka reaguar me buzëqeshje ndaj gjestit të studentëve.

Pasi u largua nga aktiviteti në drejtim të selisë së Partisë Socialiste, Rama është pyetur nga gazetarët në lidhje me incidentin, por nuk ka bërë asnjë koment, ndërsa ka buzëqeshur dhe është larguar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098850727081299
array(1) { ["section"]=> string(59) "ja-si-reagoi-rama-pasi-u-qellua-me-veze-nga-studentet-24495" }