Ja si të votoni sonte Eugent Bushpepën pa harxhuar fare PARA

Publikuar tek: kulture-art, më 09:30 12-05-2018 Ja si të votoni sonte Eugent Bushpepën pa harxhuar fare PARA Eugent Bushpepa

Sonte në orën 21:00 është nata e madhe e finales së Eurosong në Lisbonë.

Të gjithë i kanë sytë nga këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa me këngën “Mall”, kënduar në shqip. Genti do të këndojë i 12-ti ndaj kodi për ta votuar nga celularët tuaj është 12.

Por ka edhe një mënyrë tjetër për ta votuar këngëtarin pa harxhuar fare para, thjesht nëpërmjet eplikacionit.

Ju mund të shkarkoni aplikacionin e Eurosong në telefonët tuaj androidë ose iphone.

Linku për të shkarkuar aplikacionin nga androidhttps://play.google.com/store/apps/details?id=de.digame.esc

Linku për të shkarkuar aplikacionin nga iphonehttps://itunes.apple.com/app/id625994547

Pas kësaj shkoni te “Vote” dhe në momentin kur të çelet votimi zgjidhni Eugent Bushpepën me “Mall”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039501190185547
array(1) { ["section"]=> string(67) "ja-si-te-votoni-sonte-eugent-bushpepen-pa-harxhuar-fare-para-120465" }