Ja si u festua në clubet e Tiranës 8-Marsi (Foto+ Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:48 09-03-2015 Ja si u festua në clubet e Tiranës 8-Marsi (Foto+ Video)

8-Marsi në Shqipëri është konceptuar dhe vazhdon të përjetohet si një festë ku gratë pronotojnë për të festuar në bare, restorante e clube të ndryshme të jetës së natës.

Clubet e Tiranës veçanërisht  në ditë si këto, organizohen dhe ftojnë striptistë (kryesisht të huaj) që performojnë para femrave dhe i bëjnë ato ‘protagoniste’ në kërcimet e tyre.

Kjo është mënyra se si është festuar 8-marsi, mbrëmë në clubet e jetës së natës në Tiranë.

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017812013626099
array(1) { ["section"]=> string(52) "ja-si-u-festua-ne-clubet-e-tiranes-8-marsi-foto-5346" }