Ja si vidhet turistja nga dy hajdutet më të “adhurueshme” në botë teksa buzëqesh për kamerën (Foto)

Publikuar tek: bota, më 23:25 26-09-2016 Ja si vidhet turistja nga dy hajdutet më të “adhurueshme” në botë teksa buzëqesh për kamerën (Foto)

Ky është momenti kur një turiste britanike buzëqesh për kamerën teksa pozon me dy vajza të vogla të veshura me costume tradicionale tailandeze.

Por disa orë më vonë ajo kuptoi se ora nuk ndodhej më në dorën e saj. Së bashku me të dashurin, turistja britanike mendoi se ora mund t’i kishte rënë diku gjatë aventurave në Tailandë, por vëtëm kur filluan të shohin fotot që kishin realizuar zbuluan të papriturën.

Scrasd333ffffffhot_1.jpg

Njëra prej vajzave zgjat dorën e saj pranë zavës së orës, gati për t’ia hequr nga dora. Pasi postuan foton në Reddit, mes mijërave komentuesve që tregonin për eksperienca të njëjta dikush theksonte se vajzat janë mësuar me teknika xhepistësh.

Screeasd33fgsdsdfgsdot_1.jpg

“Vini re sesi ia prek dorën në shumë vende. Kjo është teknikë xhepsitësh, që viktima të mos regjistrojë disa nga prekjet dhe të mos kuptojë kur ia heq orën”, shkruan një komentues.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028991937637329
array(1) { ["section"]=> string(101) "ja-si-vidhet-turistja-nga-dy-hajdutet-me-te-adhurueshme-ne-bote-teksa-buzeqesh-per-kameren-foto-54201" }