Ja video e rrëmbimit të Enver Stafukës

Publikuar tek: aktualitet, më 19:36 16-02-2015 Ja video e rrëmbimit të Enver Stafukës

Më pak se një minutë ka zgjatur rrëmbimi i i Enver Stafukës, nga persona të cilët ishin maskuar si policë.

Ngjarja ka ndodhur më 8 shkurt në orën 19:46, në momentin kur Stafuka i është drejtuar automjetit të tij të parkuar në qendër të Fushë Krujës.

Tre persona i janë afruar 48 vjeçarit dhe i kanë vendosur prangat, më pas ka ardhur një automjet tjetër ku e kanë future Stafukën me forcë brenda tij dhe më pas janë larguar me shpejtësi.

Emri i Enver Stafukës është bërë i njohur për policinë shqiptare  pasi ai është ndaluar në maj të vitit 2013, si i dyshuari për vjedhjen e makinës me të cilën e vra kryekomisar Dritan Lamaj, por më pas u la i lirë.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria kërkon marrjen në pyetje, Gjika nuk paraqitet
Paskuqan/ Fabrika e qumështit ndryshon datën e skadencës së kosit me fruta »
Article Logic
Execution time: 0.011069059371948
array(1) { ["section"]=> string(43) "ja-video-e-rrembimit-te-enver-stafukes-3557" }