Jala plazhi më i frekuentuar, por shikoni anën e errët në kulmin e sezonit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 15:42 29-07-2017 Jala plazhi më i frekuentuar, por shikoni anën e errët në kulmin e sezonit

Plazhi i Jalës mbahet si një nga destinacionet kryesore të pushuesëve vendas e të huaj, për shkak të ujit të pastër, apo argëtimeve të tjera që ofron.

Duke qenë destinacionet më të preferuara gjatë sezonit të verës, padiskutim që dhe çmimet janë më të "kripura". Por cila është ana e errët e tregojnë fotot e mëposhtme.

Në Jalë teksa zbret rrugën për në plazh, gjatë gjithë segmentit shikon grumbuj mbeturinash të lëna aty dhe pa asnjë përgjegjës. Dhe pse një nga vendet dhe destinacionet kryesore turistike, ndoshta shumë shpejt nëse nuk merren masa do të braktiset nga pushuesit./Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hapet parku i aventurave në Dajt në Tiranë
Tmerri në Velipojë, flet infermierja heroinë: M'u lut t’i shpëtoja jetën, edhe pse mund të vdisja s’ishte problem »
Article Logic
Execution time: 0.012594938278198
array(1) { ["section"]=> string(79) "jala-plazhi-me-i-frekuentuar-por-shikoni-anen-e-erret-ne-kulmin-e-sezonit-87693" }