Jalën e vizitojnë edhe delfinët shikoni videon mahnitëse

Publikuar tek: aktualitet, më 21:48 30-05-2017 Jalën e vizitojnë edhe delfinët shikoni videon mahnitëse

Një tufë delfinësh që kërcejnë në ujë në plazhin e Jalës në Vlorë janë filmuar të shtunën e kaluar.

Bledar Bregu koordinator i ecovolis dhe që gjatë sezonit veror manxhon një kamp në Jalë të Vlorës ka postuar videon në profilin e tij në facebook. Videoja është marrë të shtunën e 27 majit 2017.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fevziu i kthen përgjigje LIVE anëtarit të KQZ: Je në shkelje të ligjit (Foto)
Zhduket një grua shqiptare në Zvicër pa lënë gjurmë, familjarët japin detajet »
Article Logic
Execution time: 0.012780904769897
array(1) { ["section"]=> string(62) "jalen-e-vizitojne-edhe-delfinet-shikoni-videon-mahnitese-80595" }