‘Jam betuar’, Dritan Hila tregon pse nuk shkon më në hotelet turke

Publikuar tek: aktualitet, më 22:32 17-07-2019 ‘Jam betuar’, Dritan Hila tregon pse nuk shkon më në hotelet turke

Moderatori i emisionit ‘Arena’ në RTV Ora, Dritan Hila mbrëmjen e sotme tregoi eksperiencën e tij në hotelet turke, tek të cilët ishte betuar që nuk do të shkonte më.

Sipas Hilës, gjithçka fillon nga ushqimi, i cili ishte një truk, ku një përbërës e kishe të gatuar në katër lloj formash.

‘Unë kam qenë në hotelet turke 2 vjet rresht dhe të betohem që e kam bërë me be që nuk shkoj më sepse është një truk i gjithi tek ushqimi. Ta fillojnë me biftek, kur se ha ti, ta bëjnë byftyek me lëng, pastaj ta bëjnë qofte, pastaj qoften ta bëjnë supë me mish të grirë. Pra ti e ha herën e katërt. Pa diskutuar pastaj për të tjerat, por shqiptarët po paguan 300 euro në ditë jam i bindur që Fatosi i kruan edhe kokën para se ti zërë gjumi’, tha Hila.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011781930923462
array(1) { ["section"]=> string(70) "jam-betuar-dritan-hila-tregon-pse-nuk-shkon-me-ne-hotelet-turke-172545" }