‘Jam e virgjër’, këngëtarja shqiptare e thotë troç: Nuk kam bërë asnjëherë seks

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:57 20-05-2019 ‘Jam e virgjër’, këngëtarja shqiptare e thotë troç: Nuk kam bërë asnjëherë seks

Kida është një ndër këngëtaret që e ka fituar suksesin shumë shpejt.

Këngët i saj janë kthyer në hite menjëherë.

E ftuar pasditen e sotme në ‘Pop Culture’, Kida ka dhënë një intervistë për Kelvi Kadillin, ku ka shokuar të gjithë me ato çfarë ka treguar.

Ajo ka thënë se është e virgjër dhe nuk ka kryer asnjëherë marrëdhënie intime.

Kelvi: Si ka mundësi që asnjëherë nuk është shkruar diçka për jetën tënde private, si ka mundësi? S'ke pasur asnjëherë të dashur?

Kida: Jo nuk kam patur.

Kelvi:Po nuk është se je e virgjër?

Kida: E di që ju duket interesante, por jo s’kam patur.

Kelvi: S’ke pasur asnjëherë diçka intime me dikë?

Kida: Jo dhe mos më pyesni më për këtë temë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070199966430664
array(1) { ["section"]=> string(82) "jam-e-virgjer-kengetarja-shqiptare-e-thote-troc-nuk-kam-bere-asnjehere-seks-165053" }