'Jam nënë, por kam nevojë për ty', kujt ia dedikon Bora Zemani këto fjalë? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:09 22-11-2019 'Jam nënë, por kam nevojë për ty', kujt ia dedikon Bora Zemani këto fjalë? (FOTO)

Sot për moderatoren Bora Zemani është një ditë e rëndësishme, pasi nëna e saj feston ditëlindjen.

Ajo ka zgjedhur ta urojë të ëmën publikisht, duke publikuar në Instagram një foto nga fëmijëria.

Bora e ka shoqëruar postimin edhe me një urim të veçantë , ku i shpreh nënës të gjithë dashurinë që ndjen ndaj saj.

'E bukura ime ka ditelindjen sot! Je gjithcka per mua... shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur... jam me fat qe te kam ne jeten time! Sado te rritem dhe edhe pse sot jam nene vete, prap kam nevoje per mamin tim, njesoj, si ne keto foto! Te dua ma! Edhe 100 vite te bukura per ty', shkruan moderatorja.

Kujtojmë që së fundmi, Bora ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me aktorin e humorit Donald Veshaj.

Screenshot_6.jpg

3b597caae83818551eb2d87802680bc4_L.jpg

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028090953826904
array(1) { ["section"]=> string(81) "jam-nene-por-kam-nevoje-per-ty-kujt-ia-dedikon-bora-zemani-keto-fjale-foto-186826" }