“Jam nuse me 2 dhëndurë”, Fiori Dardha vesh fustanin e bardhë, ja si duket moderatorja sot në ditën e saj të madhe (Foto dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:00 10-03-2017

Prej kohësh tashmë moderatorja e njohur ka bërë të ditur datën e dasmës së saj e cila përkon pikërisht me 5-vjetorin e të birit, Abel.

Dhe ja ku është sot dita e madhe për Fiorin dhe partnerin e saj, Donard Hasani të cilët do të celebrojë dashurinë përpara miqve dhe familjes.  

Vetë moderatorja ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë, ku shoqërohet nga 2 dhëndurë siç i quan ajo, djali dhe bashkëshorti.

“Ne të tre! Jam nuse me 2 dhëndurë” shkruan Fiori bashkangjitur videos.

fiori4.jpgfiori5.jpgfiori6.jpgfiori7.jpgfiori8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018698930740356
array(1) { ["section"]=> string(131) "jam-nuse-me-2-dhendure-fiori-dardha-vesh-fustanin-e-bardhe-ja-si-duket-moderatorja-sot-ne-diten-e-saj-te-madhe-foto-dhe-video-71439" }