Janë apo nuk janë bashkë? Eva Murati na sqaroi një herë e mirë mbi lidhjen e saj me djalin e Jozefina Topallit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 21-11-2019 Janë apo nuk janë bashkë? Eva Murati na sqaroi një herë e mirë mbi lidhjen e saj me djalin e Jozefina Topallit Eva Murati dhe Genar Topalli

Moderatorja simpatike, Eva Murati është përfolur shpesh për romancën e saj disavjeçare me Genarin, djalin e politikanes Jozefina Topalli.

Edhe pse Eva është treguar hermetike mbi jetën e saj private, mediat rozë gjithmonë e kanë vendosur në qendër të vëmendjes.

Ndahen, rikthehen, janë bashkë. Është luajtur shpesh me terma të tillë, por moderatorja ka vendosur ti japë fund njëherë e mirë këtyre aludimeve.

Në llogarinë e saj në Facebook, moderatorja ka publikuar statusin ‘Në një marrëdhënie’.

Dhe me siguri fatlumi është Genari. Kjo duke marrë shkas nga një intervistë e fundit e Evës, e cila deklaroi se beson vetë në dashurinë e parë.

24B7B483-9BDD-4E06-AC85-D5D61C7369EC.jpeg

Screenshot_5-4.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077509880065918
array(1) { ["section"]=> string(116) "jane-apo-nuk-jane-bashke-eva-murati-na-sqaroi-nje-here-e-mire-mbi-lidhjen-e-saj-me-djalin-e-jozefina-topallit-186699" }