‘Janë bazike, por më ndodhin dhe mua’, 3 arsyet pse Fifi debaton me të dashurin e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:50 01-12-2020 ‘Janë bazike, por më ndodhin dhe mua’, 3 arsyet pse Fifi debaton me të dashurin e saj

Këngëtarja Filloreta Raci ose siç e njohim të gjithë Fifi është një nga artistet më të dashura për publikun shqiptar.

Fifi ka qenë e ftuar në emisionin ‘N’drrimi i natës’, ku ka folur në lidhje me jetën private dhe atë profesionale.

Në lojën ‘ndaje ose haje’, këngëtares i është kërkuar të listojë tre aryset pse zihet më së shumti me të dashurin.

“Për followers-at në Instagram, sepse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.” tha këngëtarja.

Kujtojmë që prej disa kohësh në media qarkullon lajmi se Fifi është në një lidhje dashurie me një person që jeton në Gjermani, por këngëtarja dëshiron që lidhja e tyre të mbetet ende private deri në një moment të caktuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PRISHET MIQËSIA/ Capital T tha se u bë i famshëm falë tij, Ardian Bujupi i lë 'takim' për t'u sqaruar: Mos flit pas shpine
»
Article Logic
Execution time: 0.010694980621338
array(1) { ["section"]=> string(88) "jane-bazike-por-me-ndodhin-dhe-mua-3-arsyet-pse-fifi-debaton-me-te-dashurin-e-saj-229739" }