'Janë djem biznesmenësh', dalin DETAJE të reja nga përdhunimi i 13 vjeçares në Kavajë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:08 05-02-2019 'Janë djem biznesmenësh', dalin DETAJE të reja nga përdhunimi i 13 vjeçares në Kavajë

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se përdhunimi i minorenes në Kavajë u fsheh me urdhër nga sipër.

Berisha publikon mesazhin e një qytetari dixhital që tregon detaje të tjera për ngjarjen e rëndë që tronditi jo vetëm Kavajë por edhe më gjerë.

Sipas qytetarit dixhital djemtë që përdhunuan vajzën  kanë baballarët biznesmenë me lidhje të forta politike dhe oficer policie.

Postimi i plotë:

Urdhri për fshehjen e përdhunimit të vajzës së mitur u dha nga sipër.
Familjarët denoncuan në polici krimin.
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje dr. përdhunimet kanë ndodhur jashtë ambienteve të shkollës, mësuesja kujdestare bashkë me drejtoreshën evidentojnë ngjarjet, informojnë mamanë e vajzës. I ati ndodhej në Itali. Informohet dhe ai, vjen nga Italia dhe bashkë me vajzën bëjnë denoncim në polici.
Më pas policia e ka mbajtur të fshehte si akt për arsyet e veta të turpshme!
Në polici thuhet se pas denoncimit policia e Kavajës i thirri por u liruan menjëherë njëlloj si në rastin Rexhep Rrajës. Ata djem kanë baballarët biznesmen me lidhje të forta politike dhe oficer policie. Por në polici flitet se fshehja e krimit është bërë me urdhër nga sipër me ndërhyrjen direkte të kryeministrit tek ministria arsimit dhe ajo e brendshme doktor.
Megjithatë ju keni infot e tua më të detajuara.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0046260356903076
array(1) { ["section"]=> string(89) "jane-djem-biznesmenesh-dalin-detaje-te-reja-nga-perdhunimi-i-13-vjecares-ne-kavaje-151653" }