Japonezët kanë shije të “çuditshme”, të fiksuar pas "trekëndëshit absolut" (Foto +16)

Publikuar tek: bota, më 16:08 04-01-2016 Japonezët kanë shije të “çuditshme”, të fiksuar pas

Ndërsa shumica e meshkujve në botë adhurojnë të pasme të mëdha te femrat, japonezët duke se janë të fiksuar pas “trekëndëshit absolut”.

E ndërsa Tokio është një nga kryeqytetet e seksit të çuditshëm, lojërave dhe vizatimeve kryesisht me tematikë erotike, duket se edhe fiksimin e tyre me “trekëndëshin” e shprehin në art dhe filma vizatimorë.

t2.jpg

t3.jpg

t4.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021778106689453
array(1) { ["section"]=> string(83) "japonezet-kane-shije-te-cuditshme-te-fiksuar-pas-trekendeshit-absolut-foto-16-29128" }