“Je ba si konviktoret që hyjnë ‘live’ në Instagram", ja si i përgjigjet Rama komentuesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:24 21-03-2017 “Je ba si konviktoret që hyjnë ‘live’ në Instagram

Lidhjet e shpeshta “live” të kryeministrit Edi Rama në rrjetet sociale nuk i kanë pëlqyer njërit prej komentuesve, duke i thënë se është bërë si konviktoret.

Mirëpo, kryeministri nuk ka nguruar t’i kthej përgjigje, dhe siç bën zakonisht në një mënyrë ironike.

“Ore interist, s’ta kam unë fajin për Juven”,-i përgjigjet Rama komentuesit me ironi duke devijuar nga “ankesa” e qytetarit.

 

ra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010572910308838
array(1) { ["section"]=> string(89) "je-ba-si-konviktoret-qe-hyjne-live-ne-instagram-ja-si-i-pergjigjet-rama-komentuesit-72699" }