‘Je bërë pordhac’, Jul Deda i kthen përgjigjen që s'e priste ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:49 29-06-2019 ‘Je bërë pordhac’, Jul Deda i kthen përgjigjen që s'e priste ndjekësit

Aktori i humorit Julian Deda është bërë së fundmi pjesë e rubrikës ‘Më bëj një pyetje në Instastory’.

Mirëpo ashtu si shumë personazhe të tjerë të njohur, edhe Julin e ka ofenduar një ndjekës.

‘Je ba pak porrllac’, i shkruan ai, ndërsa Juli e ka marrë me sportivitet dhe i ka kthyer përgjigje në mënyrën më epike.

‘Dakort por shkruhet me 1 R dhe me DH’, i përgjigjet shkurt aktori.

k;klk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03214693069458
array(1) { ["section"]=> string(74) "je-bere-pordhac-jul-deda-i-kthen-pergjigjen-qe-s-e-priste-ndjekesit-170311" }