'Je më shumë se ajo qe sheh selfie'! Me një foto para pasqyrës, Majlinda Bregu uron vajzën: Është zemra e artë dhe vetë-ironia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:17 29-09-2020 'Je më shumë se ajo qe sheh selfie'! Me një foto para pasqyrës, Majlinda Bregu uron vajzën: Është zemra e artë dhe vetë-ironia

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj Kejda, Ish deputetja Majlinda Bregu ka zgjedhur ta uroj publikisht me disa fjalë të veçanta.

 

Përmes një fotoje mjaft të ëmbël nënë dhe bijë, të bërë para pasqyrës, Majlinda i thotë të bijës se është shumë e më shumë se sa ajo që sheh në një foto selfie.

 Mes të tjerash ajo zbulon se është zemra e mirë dhe vetë-ironia që e bëjnë Kejdën të duket një vajzë e bukur.

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Është zemra e artë dhe vetë-ironia, ato që të bëjnë të bukur! Gëzuar ditëlindjen!”, përmbyll urimin Majlinda.

screenshot-37_1529934918-6059358.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013378858566284
array(1) { ["section"]=> string(128) "je-me-shume-se-ajo-qe-sheh-selfie-me-nje-foto-para-pasqyres-majlinda-bregu-uron-vajzen-eshte-zemra-e-arte-dhe-vete-ironia-222081" }