“Je shumë banal, të iki’/ Filmi me aktor Edi Ramën, Ermali i shkon në zyrë Veliajt dhe rrëfen skenat e turpshme: Kjo i futet në krevat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:44 27-01-2020 “Je shumë banal, të iki’/ Filmi me aktor Edi Ramën, Ermali i shkon në zyrë Veliajt dhe rrëfen skenat e turpshme: Kjo i futet në krevat Foto nga takimi i aktoreve me Veliajn

Ermal Mamaqi shumë shpejt pritet të publikojë filmin më të fundit ‘I love Tropoja’ ku pjesë e të cilit në një rol kryesor do të jetë edhe kryeministri Edi Rama. Filmi premiera e të cilit do të shfaqet më 29 janar në Pallatin e Kongreseve premton të jetë po aq i suksesshëm sa “Dy gisht mjaltë”.

Pas bujës së madhe që ka bërë ne medie Ermali së bashku me disa aktorë të filmit përmendim këtu Marjana Kondin, Iregen Çelën i njohur me emrin e artit si Xhoda, Arjola Demirin dhe Enca Haxhiajn, kanë qenë ditën e sotme në zyrën e kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj për promovimin e filmit.

Gjatë takimit me kryebashkiakun Ermali dhe aktorët kanë rrëfyer detaje nga xhirimet e filmit dhe ndërsa kanë treguar disa prapaskena humoristike, një prej aktoreve është vënë në siklet. Ermali ka treguar një skenë që ka shkaktuar mjaft të qeshura, atë të Xhodës me Arjola Demirin kur kjo e fundit i shkon në krevat.

Pjesë nga biseda e aktorëve me Veliajn:

Enca: Kur zbrita në Tropojë, imagjino një gocë nga qyteti që zbret në Tropojë.

Ermali: Do të tregoj një histori kur ishim në hotel duke filmuar. Arjola vjen atje, dhe ishim të gjithë me të brendshme... Aty futet poshtë poshtë batanijes dhe brenda ishte ky (Xhoda)... Edhe unë që thashë ua më në fund po ndodh.... (qeshin).

Ky Jurgeni ishte mbledhur poshtë batanijes... (të qeshura)

Arjola Demiri: Ti Ermal je shumë banal, të iki fare më mirë...

Fotot e aktorëve gjatë takimit me Veliajn:

hukiouioyuouyo.jpg

fjtutut8utyu.jpg

cgfcgfcgfcgfcgfcgfcgfcgfcgfcgfcgfcgf.jpg

jdgjdfhj.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069708824157715
array(1) { ["section"]=> string(135) "je-shume-banal-te-iki-filmi-me-aktor-edi-ramen-ermali-i-shkon-ne-zyre-veliajt-dhe-rrefen-skenat-e-turpshme-kjo-i-futet-ne-krevat-193312" }