'Je shumë e bukur', aktori turk Can Yaman 'çmendet' pas gazetares, i propozon në mes të intervistës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:32 06-12-2019 'Je shumë e bukur', aktori turk Can Yaman 'çmendet' pas gazetares, i propozon në mes të intervistës (VIDEO) Can Yaman

Aktori turk me origjinë shqiptare Can Yaman, është është një nga emrat më të lakuar kinematografisë turke madje fama e tij i tejkalon edhe kufijtë e Turqisë.

Së fundmi aktori ka organizuar një tur në vende të ndryshme të botës ku ai numëron mijëra fansa dhe destinacioni i rradhës ishte Spanja.

Can në agjendën e tij nuk kishte planifikuar asnjë intervistë, por ai ka ndërruar mendje menjëherë pasi ka parë gazetaren bukuroshe.

Madje jo vetëm që t'i japë një intervistë, por edhe e ka komplimentuar gazetaren duke i thënë se ishte shumë e bukur.

Gjatë pyetjeve që ajo i drejtonte, aktori i ka thënë duke qeshur: 'Je kandidate për t’u bërë e dashura ime?'

Mirëpo, Violta i është përgjigjur se e ka një të dashur, duke refuzuar aktorin.

640-0-5dea50c4e4297.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075740814208984
array(1) { ["section"]=> string(106) "je-shume-e-bukur-aktori-turk-can-yaman-cmendet-pas-gazetares-i-propozon-ne-mes-te-intervistes-video-188621" }