'Je spirancë në detin tim', Alban Skënderaj paralajmëron hitin e radhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:06 29-05-2020 'Je spirancë në detin tim', Alban Skënderaj paralajmëron hitin e radhës Alban Skenderaj

Këngëtari i njohur dhe mjaft i dashur Alban skënderaj duket se së shpejti do të na surprizojë me një këngë të re.

"Je spirancë në detin tim. Je kripë e jetës time", duhet të jenë një pjesë e vargjeve të këngës së re, të cilat këngëtari i ka publikuar në Instagram, ndërsa shkruan se së shpejti do të kemi një videoklip të ri.

Krah shkrimit këngëtari ka bashkëngjitur edhe një foto të tijën në bregdet, me pamjen e mrekullueshme nga plazhi.

Fansat po e presin me padurim, pasi Albani di të sjellë vetëm super-hite.

Capture.PNG


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009145975112915
array(1) { ["section"]=> string(75) "je-spirance-ne-detin-tim-alban-skenderaj-paralajmeron-hitin-e-radhes-208270" }