“Je t’u m’vra ore”, Policia fut me forcë në makinë të riun pa maskë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:39 25-11-2020 “Je t’u m’vra ore”, Policia fut me forcë në makinë të riun pa maskë (Video) Policia shoqëron me forcë djalin pa maskë

Video e shoqërimit në polici të një djali të ri pa maskë është përhapur masivisht në rrjetet shqiptare të internetit.

Video nuk dihet se ku është reaguar, por aty dallohen disa efektivë të policisë që kapin me forcë dhe shoqërojnë djalin që siç kuptohet ka qenë pa maskë-anti covid.

“Je tu m’vra ore”, thotë ai ndërsa më pas i drejtohet policit: “Po për një maksë je tu bo kështu?”.

Gjoba për mosmbajtjen e maskës është 30 mijë lekë të vjetra, ndërsa nëse personi nuk ka dokument identifikimi, ai shoqërohet në Polici derisa të verifikohet identiteti i tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pandemia ‘fut në sherr’ mjekët me njeri-tjetrin, revoltohet dr.Ivanaj: Boll se na nxorrët bojën, s’po shkulim gozhda me b*thë, po bëjmë punën...
'Duhen spitale COVID në rrethe', Leonard Solis: Është problem social, pacientët duan të shohin fytyrën e familjarëve para se të vdesin; Tirana ka shpenzime »
Article Logic
Execution time: 0.012784004211426
array(1) { ["section"]=> string(77) "je-t-u-m-vra-ore-policia-fut-me-force-ne-makine-te-riun-pa-maske-video-229115" }